Informácie o nás

 

elektromontaze                                                                                                                                

Poskytujeme kompletné bytové a domové elektroinštalačné práce. V oblasti stavebných a elektroinštalačných prác máme dlhoročnú prax a vyškolených odborníkov s EU certifikátmi (silnoprúd, slaboprúd). S komplexným elektroinštalačným riešením od projektu, revízie až po realizáciu a montáž. Vlastníme oprávnenie pre montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení do 1000 V.
Tak isto oživenie a zapojenie elektrických zariadení do trvalej prevádzky. V ponuke máme aj zabezpečovacie a kamerové systémy pre váš dom, firmu pred neoprávnenými zásahmi, vrátane systémov a zariadení umožňujúcimi sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a jeho okolí. Ďalej ponukáme komplexné riešenie televízneho a internetového prijmu, ako aj inštaláciu.

 

Naši odborní pracovníci Vám vždy ochotne poskytnú cenné rady a odporúčania, keď sa nebudete vedieť rozhodnúť. Nezáleží na tom, či hľadáte vhodný darček, alebo potrebujete radu, ktorý produkt najlepšie zodpovedá Vašim požiadavkám. Náš tím sa o Vás postará vo všetkých prípadoch tak, aby boli všetky Vaše potreby naplnené.

 

Každé oddelenie disponuje informovanými zamestnancami pripravených pomôcť klientom pri hľadaní vhodného produktu.


 
 • Na prvom mieste je zákazník
  Snažíme sa  maximálne  vyhovieť  požiadavkám zákazníka.  Spolu s vami  vyberieme tú najideálnejšiu možnosť pre vás. V prípade záujmu zabezpečíme aj interiérového architekta.

 • Odborný prístup
  6 ročná prax v profesiách, ktoré vykonávame je zárukou odbornosti, kvality práce a spokojnosti zákazníkov. Na elektrické inštalácie vydávame revízne správy.

 • Kvalita materiálov
  Našim zákazníkom sa snažíme poradiť a vybrať iba najkvalitnejšie materiály a inštalačné prvky vo zvolenej cenovej kategórii.

 • Tímová práca
  V prípade Vášho záujmu zabezpečíme spoluprácu s odborníkmi v oblasti stavebníctva (www.interierybodnar.sk) a drevovýroby (kuchynské_linky_a_nábytok_na_mieru), s ktorými máme dlhodobo najlepšie skúsenosti.

 • Iné výhody
  Obhliadka zákazky, konzultácia, dovoz materiálu zdarma. Veľkoobchodné ceny materiálov a príslušenstva. Sme Vám k službám 7 dní v týždni, prispôsobíme sa Vášmu času.

Rychlo, kvalitne, lacno

Ponúkame:

 • kompletné elektroinštalácie bytov a domov
 • montáž svietidiel, lámp a inštalačných prvkov (interiér a exteriér)
 • vnútorné elektroinštalácie v bytoch, domoch, v budovách a priemyselných objektoch do 1000V
 • oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení do 1000V
 • montáž zabezpečovacích zariadení a kamerových systémov
 • dodávka, montáž interiérových a exteriérových svietidiel, spínačov, zásuviek, snímačov, senzorov, videovrátnikov a domácich telefónov.
 • montáž elektroinštalácie v rodinných domoch vrátane bleskozvodov, vrátane prípojok NN 
 • montáž a realizácia počítačových sietí LAN, WiFi, vrátane aktívnych prvkov
 • vyhotovíme revíznu správu (na požiadanie Vám vypracuje náš technik)

 

 

 Väčšina z nás si už vôbec nedokáže predstaviť svoj život bez elektriny. Preto keď sa stane nejaká nehoda, okamžite musíte nájsť schopného elektrikára, ktorý Vám pomôže problém vyriešiť. Obráťte sa na našu firmu! Ponúkame profesionálne služby za nízke ceny.

   Pri práci s  elektroinštaláciami a elektrickými prístrojmi je vždy lepšie využiť služby odborníka ako riskovať znehodnotenie spotrebiča, či materiálu a v horších prípadoch nebodaj aj vážne zdravotné úrazy. Využite naše schopnosti a zručnosti pri elektroinštaláciách väčšieho aj menšieho rozsahu ! S výsledkom budete určite spokojní.


 

 

Distribútor elektrických prístrojov LIVOLO a EBASSE...